Nowa Nadzieja

Nowa wspaniała strona, kolejna fala nowych członków, nie całkiem nowe władze, ale za to kilka zupełnie nowych projektów.
Imperium Kontratakuje

Kolejny rok i znów ruszamy. Poprzednimi latami ustawiliśmy sobie poprzeczkę bardzo wysoko i tym razem nie zamierzamy odpuścić. Przyjęliśmy statut naszej całkiem sporej już organizacji – szacunki podają, że mamy 40 członków, i zabraliśmy się do wybrania nowych władz.

Walka o władzę była zacięta i do ostatniej chwili nawet komisja wyborcza licząca głosy nie wiedziała kto wygrał. Wygrała oczywiście… Demokracja. Powtórnie wybranym prezesem został Michał Mruszczyk. V-ce prezesem do spraw administracyjnych jest Kinga Borowicz, nowy v-ce prezes do spraw organizacyjnych to Magdalena Priebe. Sekretarz trwa i mocno trzyma się swojego taborecika.

Mroczne Widmo

Podczas pierwszych spotkań wprowadzaliśmy w życie jedną z najpiękniejszych teorii towaroznawstwa. Samodoskonalenie. Wytknęliśmy błędy, wskazaliśmy porażki zeszłego roku i daliśmy upust poczuciu niespełnienia.
Miejmy nadzieję, że nie przejdzie mimo uszu dygnitarzom.

Atak Klonów

Mimo, że dopiero początek roku, to już forum kół naukowych. Akademia postanowiła wyróżnić SKN-y i 8 listopada, drugi raz w historii, organizuje ogólnouczelniane Forum Kół Naukowych. Przygotowujemy zeszłoroczne projekty na konkursy prezentacji ustnych i posterów. Jak już wygramy – damy znać.

Zemsta Sithów

My i Rynek. Hen hen, gdzieś w przeszłości poczęliśmy „Model żywieniowy studenta”. I wygląda na to, że w tym roku pokażemy go światu. 12 grudnia konferencja – za jakiś czas na pewno powiadomimy o szczegółach.

Całkiem niedawno temu i w zupełnie znanej galaktyce rozpoczęliśmy kolejny rok akademickich igraszek.