Pełna satysfakcja to jedno...

Korzyść jest rzeczą tylko pokrewną.

Czas płynie szybko i już jesteśmy po II Forum Kół Naukowych AE. My nigdy nie zapominamy się pochwalić.
Jak już wspominałam, władze Akademii poczuły trend i zorganizowały ogólnouczelniane Forum Studenckich Kół Naukowych. Co prawda pod względem organizacyjnym daleko do naszych Dni Młodych Towaroznawców, ale wybaczamy – w końcu doświadczenie przychodzi z czasem.

Oczywiście podzieliliśmy się tym doświadczeniem. W sztabie organizacyjnym znalazło się dwóch naszych członków: Damian Kubat i wyróżniona przez Magdalenę Sapałę-Gazdę (Pełnomocnika Rektora ds. SKN) za zaangażowanie w przygotowanie imprezy Marysia Sielicka.

Lśnienie mistrzostwa kieruje moim bytem, ambicja spotyka się z uznaniem i zachwytem

Tak, tak. Właśnie tak. Grand Prix II FKN AE przypadło nie komu innemu, tylko nam. Zespół Spectrum: Marysia Sielicka, Damian Kubat, Kasia Sikora, Magda Priebe i Ewelina Porębska z projektem „Czekolady light w ocenie konsumentów” to jeden z trzech zwycięzców.

Najwyższy stopień podium dzieliliśmy z SKN Teorii Ekonomii i SKN Petunia – szanownym konkurentom serdecznie gratulujemy.

Los tej loterii ciąży na jednej karcie, prawdopodobieństwo jednak większe niż w totka, że ta karta to nie blotka

W konkursie posterów wystawiliśmy dwie konkursowe prace „Badanie właściwości przeciwutleniających miodu gryczanego” i „From health to wellness – functional food evolution”. Żaden z nich nie zwyciężył – nie oznacza to jednak, że odmawiamy sobie pewnej dozy satysfakcji.

Towaroznawstwo zdeklasowało inne wydziały – SKN Qualitas (koło naukowe zarządzania jakością) i SKN Towaroznawczo-Chemiczne wspólnie zdobyły główną nagrodę – obu kołom również szczerze gratulujemy i obiecujemy wciąż zacięcie konkurować.

I znowu z apetytem, jedynej sprawie oddanie całkowite

Za rok znów się pochwalimy.