Konferencja Kół Naukowych UEK

W odpowiedzi na zaproszenie naszych przyjaciół z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, podczas I Międzynarodowej Konferencji Kół Naukowych UEK „ Współczesne kierunki rozwoju nauk ekonomicznych”, postanowiłyśmy zaprezentować owoce naszej pracy.

Projekt pt. „Przeciwrodnikowe właściwości napojów bezalkoholowych z dodatkiem ekstraktów z herbat” wreszcie ujrzał światło dzienne.

Nasze wystąpienie było przewidziane na pierwszy dzień konferencji, gdzie Justyna dzielnie przemogła tremę i przedstawiła wyniki naszych badań przed zgromadzoną publicznością. Temat pracy cieszył się dużym zainteresowaniem, ogrom zadanych pytań po skończonej prezentacji zaskoczył nas same.

Konferencja była bardzo interesująca, ponieważ mogłyśmy wysłuchać wystąpień nie tylko związanych z naukami towaroznawczymi, ale również związanych z innymi dziedzinami. Dodatkowo mogłyśmy wymienić swoje doświadczenia a także nawiązać nowe znajomości z członkami kół naukowych z Polski, oraz Ukrainy.

Po emocjach związanych z wystąpieniem, razem z innymi uczestnikami zwiedzaliśmy Kraków. Miałyśmy okazję zobaczyć Stary Rynek, Wawel, Kościół Mariacki, Kazimierz, oraz inne atrakcje. Jako nowicjuszki w wyprawach SPECTRUM serdecznie polecamy takie wyjazdy które zarówno uczą, jak i pozwalają miło spędzić czas. My zabieramy się za realizację dalszych badań , może w tym roku uda nam się zdobyć Olsztyn, a w międzyczasie oczekujemy na publikację naszych wyników w Krakowie.