Wyjazd do Kijowa

W ramach wymiany studenckiej organizowanej między Uniwersytetem Ekonomicznym a Uniwersytetem Handlu i Ekonomii w Kijowie, dwie reprezentantki naszego koła naukowego: Anna Zagórska i Dorota Sajkowska, miały przyjemność 8 kwietnia 2011 roku uczestniczyć w Międzynarodowej Konferencji Towaroznawczej w Kijowie. Podczas konferencji studentki zaprezentowały następujące projekty:
- Antioxidant activity of cakes with raspberry pomace (Anna Zagórska)
- Dietary supplements containing omega-3 fatty acids (Dorota Sajkowska)
Wystąpienia zostały entuzjastycznie przyjęte zarówno przez komisję, jak i studentów. Prezentacja Ani zajęła drugie miejsce, a Doroty uplasowała się tuż za podium. Ciepłe przyjęcie przez ukraińskich studentów oraz władze uczelni, przepiękne zabytki, oryginalna kultura naszych ukraińskich przyjaciół oraz przeżyte wspólnie niezapomniane chwile sprawiły, że wspominamy wyjazd i będziemy wspominać z wielkim sentymentem. Anna Zagórska. Dorota Sajkowska.