Spectrum 2011/2012 wystartowało!

Nowy rok akademicki, nowe wyzwania, nowe projekty, nowe "świeżynki" i nowy zarząd! Nowy rozdział w działalności Studenckiego Koła Naukowego "Spectrum" można uznać za rozpoczęty!

17 października odbyło się pierwsze po wakacjach Zgromadzenie Członków Koła. Podczas spotkania podsumowano zeszłoroczne dokonania, określono cele na rozpoczęty nowy rok, ustalono wstępne założenia organizacyjne w sprawie nadchodzącego Forum Studenckich Kół Naukowych UEP (które odbędzie się już 8 grudnia 2011 roku) oraz, co najważniejsze, przywitano nowych członków oraz wybrano nowy zarząd!

Członkami zarządu zostały zeszłoroczne "świeżynki" czyli:

- Tomasz Król, który otrzymał nominacje Przewodniczącego,
- Natalia Skrzypek, która z wielką radością przyjęła funkcje Wiceprzewodniczącej do spraw organizacyjnych
oraz
- Katarzyna Stolińska, która zajmie się finansami i księgowością koła, pełniąc funkcje Wiceprzewodniczącej do spraw administracyjnych.

Nowy zarząd wybrany został jednogłośnie, co świadczy o pełnym zaufaniu członków "Spectrum" :)

Idąc z duchem czasu, od teraz można śledzić Naszą działalność na nowo otwartym facebook’owym fan page’u pod adresem:

Na fan page’u m.in. będą pojawiać się informacje na temat najbliższego zebrania "Spectrum".

Pełni zapału i patrzący z nadzieją w przyszłość ruszamy do ciężkiej pracy, której efekty miejmy nadzieję będą szybko widoczne!