V Forum SKN-ów UEP

W czwartek (8 grudnia 2011 r.) na naszej Uczelni będzie miało miejsce "V Forum Studenckich Kół Naukowych"! Na które serdecznie zapraszamy!

Nasze koło przewodniczny komitetowi organizaycjnemu, w którego skład wchodzą: SKN Biznesu Miedzynarodowego Synergy Group, SKN TAX, SKN Inwentum, SKN Prolog, SKN Europeistyki "EUrope" oraz Studenckie Centrum Badań Turystycznych EXPLORERS.

Forum ma na celu promowanie osiągnięć kół naukowych istniejących na UEP oraz zachęcenie studentów do działalności w ramach SKN.

Patronat honorowy nad Forum objął Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu prof. dr hab. Marian Gorynia i Prorektor ds. Edukacji i Studentów dr hab. Piotr Banaszyk, prof. nadzw. UEP.

Wszystkich zainteresowanych w szczególności zapraszamy na Targi SKN-ów, podczas których będą promowane i prezentowane dorobki Studenckich Kół Naukowych UEP oraz na sesję posterową, na której swoje pracę przedstawią członkowie naszego koła:

● Aleksandra Ralcewicz i Katarzyna Tomczak, które zaprezentują poster pod tytułem "Orkisz pszenny – ocena towaroznawcza i żywieniowa",

● Tomasz Król, który przedstawi "Wpływ dodatku stewii na smakowitość herbatek owocowych",

● natomiast Emilia Jura, Ewa Bindas, Justyna Piechocka i Marta Kasprzak, które zaprezentują "Analizę ryzyka wynikająca z pobrania glutaminianu sodu z żywności".

W celu zapoznania się z dokładnym harmonogramem Forum zapraszamy na nasz profil na facebook'u :)