Studenckie Dni Jakości 2012

‎23 i 24 lutego członkowie naszego koła brali udział w konferencji naukowej "Studenckie Dni Jakości", która odbyła się w Akademii Morskiej w Gdyni. Tematem przewodnim konferencji było "Towaroznawstwo w XXI wieku - szanse i zagrożenia". Przedstawiliśmy trzy projekty - dwa w formie prezentacji oraz jeden w formie posteru:

Natalia Skrzypek oraz Katarzyna Stolińska zaprezentowały projekt badawczy pt. "Ocena pożądalności studentów dotycząca mieszanek olejów roślinnych tłoczonych na zimno",

Tomasz Król przedstawił "Wpływ dodatku preparatu glikozydów stewiolowych na smakowitość herbatek owocowych", a

Aleksandra Ralcewicz i Katarzyna Tomczak zaprezentowały poster pt. "Czarnuszka siewna jako źródło prozdrowotnych składników".